GREEN to nowa marka produktów instalacyjnych i sanitarnych stworzona z myślą o tych, którzy szukają prostych, funkcjonalnych rozwiązań do swojego domu.


Kupując produkty marki Green masz pewność, że zyskujesz:

  • produkt wysokiej jakości – wyprodukowany pod ścisłym nadzorem i gwarantowany przez doświadczonego, polskiego producenta armatury instalacyjnej i sanitarnej – VALVEX S.A.
  • produkt, jakiego potrzebujesz – bezpieczny, funkcjonalny i zgodny z przeznaczeniem. Produkty Green posiadają parametry pracy zgodne z wymaganiami norm europejskich w stosunku do wyrobów budowlanych, potwierdzone właściwymi atestami i dopuszczeniami;
  • produkt z gwarancją – każdy produkt Green jest objęty 10 letnią gwarancją . Dodatkowo wszystkie produkty Green są objęte ubezpieczeniem OC.
  • produkt w korzystnej cenie – wraz z wysoką jakością i bezpieczeństwem, jakie niosą ze sobą produkty Green, oferujemy przystępną cenę, dbając o zadowolenie i bezpieczeństwo ekonomiczne naszych klientów.

Oferta GREEN to trzy główne grupy produktowe: zawory, baterie i akcesoria. W każdej z nich znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania zarówno w zakresie jakości jak i przystępnej ceny.